در حال بارگذاری ...
به دلیل استقبال مخاطبان

« برای عشق » تمدید شد

اجرای نمایش «برای عشق» که به نویسندگی و کارگردانی سیدامیرحسین جان نثار از ۷ تا ۱۵ مهرماه ۹۹ در تماشاخانه شمس به صحنه رفته است تمدید شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خراسان شمالی : نمایش «برای عشق» به نویسندگی و کارگردانی سیدامیرحسین جان نثار از 7 تا 15 مهرماه 99 در تماشاخانه شمس به صحنه رفت.

این اثر با استقبال بی نظیر مردم فرهنگ دوست بجنورد مواجه شد و هر شب با تکمیل ظرفیت سالن به اجرا درآمد ، بنا به درخواست بسیاری از تماشاگران که به علت کرونا و 30 درصد ظرفیت نتوانستند بلیت تهیه کنند این نمایش سه شب دیگر تمدید شد و قرار است از شنبه 19 مهر مجدد اجرا شود.

در این نمایش آزاده حیدرزاده ، احمد کوهستانی ، فرخ اسدی و سیدامیرحسین جان‌نثار به ایفای نقش می پردازند.
طاهره رنجبر (دستیارکارگردان) ، ستاره بابایی (منشی‌صحنه) ، احمد احمدی (موسیقی) ، سیدحمیدرضاپورهاشمی (مدیرهماهنگی) ، بهزاد عزیزی (مدیر تولید) الناز کرامتی (نورپرداز) ، ماکان طاهریان (مدیراجرایی) ، ابراهیم براتی (مدیرصحنه) ، امیرحسین چزگی ، مهرزاد رشیدی و سجاد رختیانی (دستیاران صحنه) ، امیرپویا آستانه (روابط‌عمومی) امیرحسین دستوم (مدیرداخلی و فروش) اشکان نیکخواه (عکاس) ، مارال شجاعی (طراح لباس) محسن کورانی ، نجماشریفی و سحر صادقیان (دوخت لباس) از دیگر عوامل اجرایی این نمایش هستند.

«برای عشق» با نگاهی به رمان ملت عشق و اشعاری از مولانا نگارش شده است. 
  
مطالب مرتبط

سید امیرحسین جان نثار هنرمند تئاتر بجنورد:

سوار بر موج کرونا «برای عشق» را به صحنه می‌برم
سید امیرحسین جان نثار هنرمند تئاتر بجنورد:

سوار بر موج کرونا «برای عشق» را به صحنه می‌برم

جان نثار گفت: در دوران کرونا سه نمایشنامه نوشتم ، گروه تئاتری مستقل و جوان راه اندازی کردم ، دو فیلمنامه کوتاه نوشتم، همچنین با نگاهی به اشعار مولانا نمایشی با عنوان برای «عشق نوشته‌ام» که مجوز اجرا گرفته، با رعایت پروتکل های بهداشتی از خرداد ماه تمرینانش آغاز شده و از هفتم ...

|

یک قدم من ده قدم تو برای عشق تا بادکنک های گچی

یک قدم من ده قدم تو برای عشق تا بادکنک های گچی

حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اظهارکرد: هیئت داوران سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات متشکل از علی عابدی، علیرضا صمدی شادلو و علی حاتم نژاد پس از بررسی و داوری 76 اثر نمایشی جهت شرکت در جشنواره، 23 اثر از 11 استان کشور را به دبیرخانه جشنواره معرفی کردند.

|

در سومین حضور بین‌المللی نمایش «دایک»

نماینده ایران از بجنورد نمایش برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر کوینتا شد
در سومین حضور بین‌المللی نمایش «دایک»

نماینده ایران از بجنورد نمایش برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر کوینتا شد

«دایک» بعد از درخشش در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ، جشنواره بین المللی فجر ، فستیوال تئاتر جوی فست اوکراین این بار در یونان درخشید، نمایش برگزیده شد و در بخش طراحی صحنه را نیز رتبه نخست را کسب کرد.

|

نظرات کاربران