در حال بارگذاری ...

جشن پایان دوره کلاس‌های بازیگری برگزار شد

جشن پایان دوره کلاسهای تخصصی بازیگری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار شد.

به گزارش تئاتر خراسان شمالی این مراسم در تاریخ 6 شهریور و به همت انجمن هنرهای نمایشی استان با حضور جمعی از پیشکسوتان، مسئولین و علاقمندان هنرهای نمایشی در تماشاخانه شمس بجنورد برگزار شد.

امین فرحی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در این مراسم گفت: مقوله ی آموزش یکی از موارد مهمی است که همواره به آن تاکید شده است و انجمن هنرهای نمایشی استان نیز در این راستا کلاسهای آموزشی را در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار می نماید که امروز شاهد جشن پایان دوره یکی از این کلاسها هستیم.

وی افزود: انجمن هنرهای نمایشی استان جدای از برگزاری کلاسهای تخصصی داخلی با مشارکت خانه فرهنگ شهرداری بجنورد نیز اقدام به برگزاری این دوره ها می نماید و هم اکنون در مجموع بیش از صد هنرجو در این دوره ها مشغول آموزش هستند.

فرحی در ادامه گفت: ما برنامه های مختلف و متنوعی برای هنرجویان داریم و از هرگونه تلاشی برای ارتقای سطح آموزشی هنرجویان دریغ نخواهیم کرد.

در این جشن چندین آیتم نمایشی و نمایشنامه خوانی توسط هنرجویان  اجرا گردید و در پایان چهل فارغ التحصیل این دوره بصورت جمعی مرامنامه ای را قرائت و گواهی پایان دوره به آنها اهدا گردید.

 
نظرات کاربران