در حال بارگذاری ...
 • جشن پایان دوره کلاس‌های بازیگری برگزار شد

  جشن پایان دوره کلاسهای تخصصی بازیگری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار شد.

  به گزارش تئاتر خراسان شمالی این مراسم در تاریخ 6 شهریور و به همت انجمن هنرهای نمایشی استان با حضور جمعی از پیشکسوتان، مسئولین و علاقمندان هنرهای نمایشی در تماشاخانه شمس بجنورد برگزار شد.

  امین فرحی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در این مراسم گفت: مقوله ی آموزش یکی از موارد مهمی است که همواره به آن تاکید شده است و انجمن هنرهای نمایشی استان نیز در این راستا کلاسهای آموزشی را در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار می نماید که امروز شاهد جشن پایان دوره یکی از این کلاسها هستیم.

  وی افزود: انجمن هنرهای نمایشی استان جدای از برگزاری کلاسهای تخصصی داخلی با مشارکت خانه فرهنگ شهرداری بجنورد نیز اقدام به برگزاری این دوره ها می نماید و هم اکنون در مجموع بیش از صد هنرجو در این دوره ها مشغول آموزش هستند.

  فرحی در ادامه گفت: ما برنامه های مختلف و متنوعی برای هنرجویان داریم و از هرگونه تلاشی برای ارتقای سطح آموزشی هنرجویان دریغ نخواهیم کرد.

  در این جشن چندین آیتم نمایشی و نمایشنامه خوانی توسط هنرجویان  اجرا گردید و در پایان چهل فارغ التحصیل این دوره بصورت جمعی مرامنامه ای را قرائت و گواهی پایان دوره به آنها اهدا گردید.

   
  نظرات کاربران