در حال بارگذاری ...
با آرای هئیت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی

«سال گذشته در حرم» و«گامی دوزخ،گامی بهشت»بیش‌ترین جوایز را به خانه بردند

آرای هئیت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی متشکل از دکتر سعید اسدی، فرهاد قائمیان و فریبا متخصص اعلام شد.

به گزارش تئاتر خراسان شمالی؛ سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی شامگاه 9 شهریور با اعلام برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسید.

این آرا که در اختتامیه جشنواره اعلام شد به شرح زیر است:

 

اقلام گرافیکی

    تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال از طراح اقلام گرافیکی نمایش «سال گذشته در حرم»  محمد علی بشنام  از استان فارس تقدیر شد.

 

موسیقی

    تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال از آهنگساز نمایش «جاده‌ی کناره»  مهدی حسنی از استان خراسان رضوی تقدیر شد.

    برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره،  دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال  محمد رضا عرفانی آهنگساز نمایش «ماه بر ترک اسب پیر» از استان اردبیل را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

طراحی صحنه

    تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی جمعا به مبلغ  پانزده میلیون ریال از طراح صحنه نمایش «جاده‌ی کناره» مهدی حسن زاده و سید محسن هاشمی از استان خراسان رضوی تقدیر شد.

    برگزیده: گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست و پنج میلیون ریال مسعود احمدی  طراح صحنه نمایش «سال گذشته در حرم» از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام  کرد.

 

بازیگری

گروه داوران برای تشویق از دو بازیگر خردسال حاضر در نمایش های جشنواره ، با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر به عمل آورد:

     ابوالفضل آرمیون بازیگر «نمایش سنگ بست»

     مینا خیری بازیگر نمایش «سال گذشته در حرم»

 

بازیگر مرد

    تقدیر ها بدون الویت

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «سنگ بست»  مهدی صدیقی از استان سیستان و بلوچستان تقدیر شد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «گامی دوزخ، گامی بهشت » عطا منتظری از استان قم  تقدیر به عمل آمد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «پلاک ٨»  حامد عالمی پور از استان خراسان شمالی تقدیر شد.

    برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال علی فرحناک  بازیگر نمایش «گامی دوزخ، گامی بهشت» از استان قم را به عنوان برگزیده اعلام کردند.

 

بازیگر زن

    تقدیرها بدون اولویت

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «گامی دوزخ، گامی بهشت» فاطیما رمضانی مقدم از استان قم تقدیر شد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «جاده ی کناره» روشنک سه قلعه‌گی تقدیر به عمل آمد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش «گامی دوزخ، گامی بهشت»،  فرزانه خان محمدی از استان قم تقدیر شد.

    برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال شیما پورسهم الدین  بازیگر نمایش «سال گذشته در حرم» از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 

نمایشنامه نویسی

    تقدیر ها بدون اولویت

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه«آلا» محمدرضا شاه مردی  تقدیر به عمل آمد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه «سنگ بست» محمد مهدی خاتمی  تقدیر شد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه «سال گذشته درحرم»،  مسعود احمدی تقدیر شد.

    این بخش برگزیده‌ای نداشت.

 

کارگردانی:

    تقدیرها بدون اولویت

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش «گامی دوزخ ، گامی بهشت»  مرتضی جلالی از استان قم تقدیر شد.

    با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش «سنگ بست» رضا خداد بیگی از استان سیستان و بلوچستان تقدیر شد.

    برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ چهل میلیون ریال مسعود احمدی کارگردان نمایش «سال گذشته در حرم» از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام کرد.

 
نظرات کاربران