در حال بارگذاری ...
کارگردان نمایش «روزهای گل سرخ» حاضر در سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی:

تئاتر خراسان شمالی پر رونق است

کارگردان نمایش «روزهای گل سرخ» حاضر در سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی با اشاره به تجربه حضور خود در چندین دوره از جشنواره تئاتر رضوی، اظهار داشت: خراسان شمالی مردم تئاتر دوست و گروه های تئاتری خوبی دارد.

به گزارش تئاتر خراسان شمالی؛ بهاره کریم زاده گفت: این تماشاگران پر شور در دوره های مختلف تئاتر رضوی حضور داشتند که می توان به آن امیدوار بود که در صورت وجود امکانات، تئاتری‌های خراسان شمالی خوب کار می‌کنند و بسیار پر رونق است.

وی با بیان اینکه هرگاه جشنوارهای موضوعیت می‌گیرد و آثار در قالب یک ژانر اجرا می‌شود، طبیعی است بعد از گذشت دوره هایی، به دلیل محدودیت هنرمندان، آثار به سمت تکرار پیش برود.

وی تصریح  کرد: در جشنواره تئاتر رضوی به نظر می رسد برای آنکه آثار گرفتار تقلید و تکرار نشود باید به دنبال سوژه های ناب برویم.

کارگردان نمایش «روزهای گل سرخ» که در دومین روز از سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی اجرا شد، گفت: باید با استفاده از تجربه‌های دوره های گذشته جشنواره تئاتر رضوی سال به سال بر کیفیت بیافزاییم چرا که هرسال توقعات نسبت به این جشنواره بیشتر می‌شود.

سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی ٧ شهریورماه جاری آغاز شد و امشب ٩ شهریور با برگزاری اختتامیه و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.




نظرات کاربران