در حال بارگذاری ...

پیام فرماندار شیروان به سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

امین رضا مرآتی فرماندار شهرستان شیروان به سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی که به میزبانی این شهرستان برگزار شد، پیام داد.

به گزارش تئاتر خراسان شمالی و به نقل از دبیرخانه سیزدهمین جشنواره تئاتر استان، امین رضا مرآتی فرماندار شهرستان شیروان برای جشنواره تئاتر که به میزبانی این شهرستان برگزار شد، پیام داد.

در متن پیام فرماندار شیروان آمده است:

 

«هنر برتر از گوهر آمد پدید»

به نام خداوند هنر آفرین

 

بر کسی پوشیده نیست که هنر به عنوان پدیده ای تاثیر گذار در جوامع انسانی شناخته شده و به هیچ عنوان نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت.

در این میان هنر نمایش به عنوان هنری ارزشمند از جایگاه ویژه ای در تاریخ کشور و فرهنگ ملی و دینی ما برخوردار است، از این روی بسیار خرسندیم که در سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی میزبان اهالی تئاتر خراسان شمالی بودیم، هنرمندانی که با هنر فاخر خود مفاهیم ارزشمند اخلاقی و اجتماعی را در جامعه نهادینه کرده و در راستای شکل گیری جامعه ای سالم و پویا تلاش می کنند.

اینجانب تلاش تمامی دست اندرکاران و هنرمندان عزیز را برای برگزاری و حضور در این جشنواره ارج نهاده و برای شما بزرگواران از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون مسئلت دارم و ضمن قدردانی از فعالیت ها و تلاش تمامی پیشکسوتان و چهره های ارزشمند شهرستان که همواره نام شیروان را در آسمان هنر تئاتر استان و کشور درخشان نگه داشته اند، آرزو می کنم میهمانان گرامی جشنواره نیز روزهای خوب و خوشی را در شهر شیروان تجربه کرده باشند.

 

با احترام

امین رضا مرآتی

فرماندار شیروان
نظرات کاربران