در حال بارگذاری ...
 • پایان دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی

  دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی با معرفی برترین ها پایان یافت.

  آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی در تاریخ 28 شهریور در تالار گلشن برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

  آرای هیئت داوران دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی متشکل از حسین طوسی معتمد، میلاد اکبرنژاد و مهران امام بخش به شرح ذیل است:

  بروشور: لوح تقدیر و دو میلیون ریال وجه نقد به جلیل حاتمی طراح پوستر و بروشور نمایش "هفت سین سال ۶۳" از اسفراین رسید.

  نور پردازی: لوح تقدیر و مبلغ دو میلیون ریال به مصطفی شکاریان از جاجرم برای نورپردازی نمایش "زیر باران از تو می خوانم" تعلق گرفت.

  موسیقی: لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال را مهلا رئوفی برای نمایش "اقیانوس آرام" از شیروان دریافت کرد.

  طراحی لباس: لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال به امیرعلی پریز از بجنورد، طراح لباس نمایش "دوئل برای نخوت" تعلق گرفت.

  طراحی صحنه: لوح تقدیر این بخش همراه با سه میلیون ریال وجه نقد به محمود آزاد از اسفراین برای طراحی صحنه نمایش "هفت سین سال ۶۳" رسید.
  برگزیده: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و پنج میلیون ریال وجه نقد به احسان کمالی طراح صحنه نمایش "پایان را من تعیین می کنم" به عنوان برگزیده این بخش تعلق گرفت.

  بازیگری:

  تقدیر: هیئت داوران از امیر حصاری، مهدی ایزانلو و محیا درگزی، گروه فرم نمایش "دوئل برای نخوت" با اهدای لوح تقدیر و سه میلیون ریال وجه نقد، تقدیر کرد.

  بازیگری سوم مرد: لوح تقدیر و سه میلیون ریال وجه نقد مشترکا به امید غفاری برای بازی در نمایش "اقیانوس آرام" از شیروان و سیدامیرحسین جان نثار برای بازی در نمایش "ما به هم دروغ نمی گیم" از بجنورد رسید.

  بازیگری دوم مرد: امیرعلی پریز از بجنورد برای بازی در نمایش "دوئل برای نخوت" و بهنام محمدزاده برای بازی در نمایش "هفت سین سال۶۳" از اسفراین، لوح تقدیر و چهار میلیون ریال جایزه این بخش را دریافت کردند.

  بازیگری اول مرد: هیئت داوران، احمد زعفرانی را برای بازی در نمایش "پایان را من تعیین می کنم" از بجنورد برگزیده این بخش اعلام کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و شش میلیون ریال وجه نقد به این بازیگر تعلق گرفت.

  بازیگری سوم زن: لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال به آزاده حیدرزاده بازیگر نمایش "ما به هم دروغ نمی گیم" از بجنورد تعلق گرفت.

  بازیگری دوم زن: لوح تقدیر به همراه چهار میلیون ریال جایزه این بخش به بازیگر نمایش "ما به هم دروغ نمی گیم"مهسا درگزی از بجنورد رسید.

  رتبه نخست بازیگری زن: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ شش میلیون ریال به فاطمه قدرتی از گرمه برای بازی در نمایش "کمکم کن" رسید.
  همچنین هیئت داوران از "نیلوفر ذبیحی" بازیگر نوجوان نمایش "ما به هم دروغ نمی گیم" با اهدای لوح تقدیر و یک میلیون ریال وجه نقد تقدیر کرد.

  کارگردانی:
  رتبه سوم: لوح تقدیر و مبلغ چهار میلیون ریال به کارگردان نمایش ما به هم دروغ نمی گیم از بجنورد رسید و "سیدمهدی کشمیری" جایزه این بخش را دریافت کرد.

  رتبه دوم: لوح تقدیر و مبلغ شش میلیون ریال به "محمد یحیی آبادی" از اسفراین برای کارگردانی نمایش هفت سین سال ۶۳ تعلق گرفت.

  رتبه نخست: "امیرحسین روحانی" از بجنورد، کارگردان نمایش پایان را من تعیین می کنم، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ هشت میلیون ریال جایزه این بخش را از آن خود کرد.

  نویسندگی: در این بخش هیئت داوران ضمن اهدای لوح تقدیر و مبلغ دو میلیون ریال به انیسه  حاجی زاده نویسنده نمایش کمکم کن، در این بخش هیچ انتخابی نداشت.

  همچنین هیئت داوران دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی متشکل از حسین طوسی معتمد، میلاد اکبرنژاد و مهران امام بخش، دو نمایش از این جشنواره را بدون اولویت به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر معرفی کرد.

  نمایش پایان را من تعیین می کنم به کارگردانی امیرحسین روحانی از بجنورد و نمایش هفت سین سال ۶۳ به کارگردانی محمد یحیی آبادی از اسفراین به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر معرفی شدند.

  در این مراسم همچنین از 4 پیشکسوت تئاتر خراسان شمالی تجلیل شد.

  دوازدهمین جشنواره تئاتر استانی به دبیری امین فرحی، 25 تا 28 شهریور با حضور 8 گروه نمایشی در مجموعه تئاتر شهر بجنورد برگزار شد.

   

   

   

   

   
  نظرات کاربران