در حال بارگذاری ...
 • اجرای عموم نمایش های راه یافته به دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی

  نمایش های راه یافته به جشنواره تئاتر استانی از ۱۴ شهریور تا قبل از جشنواره اجرای عموم می روند.

  امین فرحی دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی گفت: کلیه آثار پذیرفته شده در جشنواره دوازدهم تا قبل از برگزاری جشنواره اجرای عموم می روند.

  این اجراها از 14 شهریور با نمایش پایان را من تعیین می کنم به کارگردانی امیرحسین روحانی آغاز شد و پس از سه شب و 6 اجرا، نمایش ما به هم دروغ نمی گیم به کارگردانی سید مهدی کشمیری در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

  وی افزود: نمایش های دوئل برای نخوت به کارگردانی امیرعلی پریز و دردسرهای مرد مرده به کارگردانی سعید آذرخشی نیز به ترتیب اجرا خواهند شد، همچنین نمایش های راه یافته از سایر شهرهای استان نیز از 19 شهریور در شهرستانهای اسفراین، شیروان، گرمه و جاجرم اجرای عموم خواهند داشت.

  فرحی در پایان اضافه کرد: امیدواریم این اجراها بتواند سطح کیفی آثار را بالا برده و به هماهنگی و آمادگی گروه ها جهت حضور در جشنواره کمک نماید.

  دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی از 25 تا 28 شهریور در بجنورد برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد
  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

  خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد

  رضا حامدی خواه به نمایندگی از داوران این دوره جشنواره تئاتر استانی در گفت‌وگو با تئاتر خراسان شمالی گفت: جشنواره تئاتر خراسان شمالی جشنواره ای بود که در آن نمایش ها متعهد به قصه بودند و نشان دهنده این موضوع بود ...

  |

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  این جلسه به میزبانی فرماندار و با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان و مسئولین برگزاری این شهرستان برگزار گردید.

  |

  نظرات کاربران