در حال بارگذاری ...
 • دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی انتخاب شد

  طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، امین فرحی به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر استان منصوب شد.

  طی حکمی از سوی حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، امین فرحی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی و سومین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) انتخاب شد.

  در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به تجربیات و تعهد جنابعالی در زمینه هنرهای نمایشی، شما را به عنوان دبیر جشنواره منصوب می نمایم تا با استفاده از ظرفیت هنرمندان استان و شعبات انجمن در شهرستانها، وظایف محوله را به انجام برسانید.

  دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی و سومین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) بصورت همزمان از تاریخ 25 لغایت 28 شهریور ماه در مجموعه تئاتر شهر بجنورد برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد
  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

  خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد

  رضا حامدی خواه به نمایندگی از داوران این دوره جشنواره تئاتر استانی در گفت‌وگو با تئاتر خراسان شمالی گفت: جشنواره تئاتر خراسان شمالی جشنواره ای بود که در آن نمایش ها متعهد به قصه بودند و نشان دهنده این موضوع بود ...

  |

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  این جلسه به میزبانی فرماندار و با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان و مسئولین برگزاری این شهرستان برگزار گردید.

  |

  نظرات کاربران