در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت روز ملی تئاتر

  دیدار مدیرکل ارشاد خراسان شمالی، معاون هنری و رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان با پیشکسوتان تئاتر

  بیانیه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دیدار از پیشکسوتان عرصه تئاتر، تبلیغات محیطی در سطح شهر وحضور فعالان تئاتر در برنامه زنده تلویزیونی بمناسبت نام گذاری هفتم فروردین روز ملی تئاتر و ... در خراسان شمالی

  به گزارش تئاتر خراسان شمالی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان گفت: در آغازین روزهای فصل بهار نام گذاری هفتم فروردین روز ملی تئاتر را گرامی داشته و به فال نیک میگیریم، به همین مناسبت از سوی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون هنری اداره کل، از تنی چند از پیشکسوتان هنرهای نمایشی استان دیدار صورت گرفت که مایه مسرت و دلگرمی این خاک خوردگان عرصه تئاترگردید.

  امین فرحی در ادامه افزود:بنده به نمایندگی از جامعه تئاتری استان از حسن نظر و توجه ایشان به این مهم کمال تشکر و امتنان را دارم و همانگونه که در پیام مدیرکل محترم بدان اشاره گردیده است امیدوارم در سایه حمایت، همراهی و همدلیِ مجموعه اداره کل و شور و شوق و تلاش اهالی تئاتر، سال 96 شاهد رونق، شکوفایی و سربلندی هنرهای نمایشی در استانمان باشیم.

   
  مطالب مرتبط

  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد
  رضا حامدی خواه داور جشنواره تئاتر استانی:

  خراسان شمالی قابلیت‌های زیادی دارد

  رضا حامدی خواه به نمایندگی از داوران این دوره جشنواره تئاتر استانی در گفت‌وگو با تئاتر خراسان شمالی گفت: جشنواره تئاتر خراسان شمالی جشنواره ای بود که در آن نمایش ها متعهد به قصه بودند و نشان دهنده این موضوع بود ...

  |

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  نشست فرماندار شهرستان شیروان برای برگزاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

  این جلسه به میزبانی فرماندار و با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان و مسئولین برگزاری این شهرستان برگزار گردید.

  |

  نظرات کاربران